Залиште свої контакти

щоб проконсультуватись
щодо квартир в ЖК «Піонерський квартал 2»

Дякую! Ваше повідомлення відправлено

ПУБЛІЧНА ПОЗИЦІЯ ПО БАНКРУТСТВУ БАНКУ «ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ»

ЖК Піонерський Квартал 2

28.10.2021

Останнім часом в засобах масової інформації, соціальних мережах та месенджерах почала поширюватись інформація щодо ситуації, пов’язаної із банкрутством банку «Земельний капітал». Дійсно, і нажаль, частина коштів інвесторів не дійшла до отримувачів платежів.

Наголошуємо, що Ми не несемо відповідальність за діяльність банків та їх посадових осіб, Ми не є учасниками будь-яких діянь, що були б спрямовані на заподіяння шкоди нашим інвесторам. Адже це суперечить нашим переконанням, логіці та здоровому глузду, так як значна кількість продажів у наших комплексах – це повторні придбання нерухомості інвесторами, що нам довіряють, чи придбання квартир за порадою знайомих, які вже є нашими мешканцями. Таким чином, наші житлові комплекси – це наша репутація, яка є результатом важкої праці протягом останніх 10 років багатьох людей – наших працівників, підрядників та партнерів. І збереження довірчих відносин з нашими інвесторами є пріоритетом для нас, як для компанії.

Наголошуємо, що контроль за діяльністю банків здійснює відповідний регулятор. Ми також розуміємо, що люди, які намагаються пов’язати нас із банком роблять це з метою публічного тиску для створення загрози заподіяння шкоди нашій діловій репутації, та як наслідок перекладання усієї відповідальності на нас.
Ми глибоко стурбовані ситуацією, що склалась і докладаємо усіх зусиль, щоб, з урахуванням можливостей, допомогти нашим інвесторам якнайшвидше вирішити проблему.

З повагою,

ГРУППА КОМПАНІЙ «ДОБРОГРАД»

Інші наші проєкти

Житловий комплекс "Піонерський квартал 2" Житловий комплекс Піонерський квартал 2
вул. Машинобудівників, 16Київська обл., смт. Чабани
(044) 355-3333 forward@pionerskiy2.com.ua